فدکس | Fadax
تفاوت استایل با مد

تفاوت استایل با مد چیست؟

بین استایل و مد (Fashion) همپوشانی وجود دارد. با این تفاوت که سبک به فرد مربوط میشود، در حالی که مد، بیشتر جنبه جمعی و همگانی خواهد داشت. مد با روندهای جدید پیش میرود و به شیوه های رایج لباس پوشیدن در یک دوره خاص اشاره دارد. صنعت مد به سبک های غالبی که در حال حاضر مرسوم است، اشاره میکند.استایل نامحدود است، اما مد در یک بازه ی زمانی خاص ارائه میشود. همه اینها در حالی است که سبک یا استایل (Style) به نحوه پوشیدن لباس و ابراز وجود آنها اشاره دارد. برای مثال یک مدل در فشن شو، بخشی از دنیای مد است. اما لباسی که او در منزل خود و یا بیرون میپوشد، سبک شخصی وی خواهد بود. سبک یا استایل، بی انتها و نامحدود است اما مد، به موقع و در یک محدوده زمانی خاص ارائه میگردد.

سبک مینیمالیسم (Minimalism style)

مینیمالیسم نوعی نگرش است که در همه ابعاد زندگی مدرن بازتاب یافته استایل مینیمال در واقع به معنی پیاده کردن معیارها و عناصر کلاسیک در قالب مدرن وامروزی است. در این استایل، از رنگ های کم و خنثی بیشتر استفاده می‌شود و مناسب استفاده روزانه و قرارهای کاری است. لباس های مینیمال را می‌توانید سال‌های سال بپوشید، بدون اینکه از چرخه مد خارج شوند.

سبک ماکسیمال (Maximum style)

به صورت خلاصه اغراق آمیز و شلوغ اما نه به معنی شلخته بودن، برعکس سبک مینیمال از بیشترین تعداد پوشاک و مولفه های مد بهره میگیرد. در این نوع پوشیدن لباس، حداکثر گرایی و افراط  در استفاده از رنگها، طرح ها و اشکال جلب توجه میکند. در این استایل سراغ رنگ‌های بولد، تند و لباس‌هایی با طرح و نقش متفاوت بروید.

سبک ماکسیمال
استایل کلاسیک

استایل کلاسیک (Classic style)

در استایل کلاسیک کسی دنبال رو مد نیست. در این سبک استفاده از رنگ‌های خنثی در اولویت است و کیفیت در درجه‌ی اول قرار می‌گیرد . در این سبک پوشش، سادگی و روزمرگی موج میزند. به علاوه، این لباس ها و عناصر هیچ وقت از مد نمی افتند و همچنین ظاهری حرفه ای و رسمی به شما خواهند داد.

استایل کژوال (Casual style)

این استایل اولین بار در ابتدای قرن بیستم آمریکا پدید آمد. در یک کلمه استایل کژوال یعنی سبک راحتی، لباس‌هایی که بتوانید در طول روز مورد استفاده قرار دهید.
این استایل ظاهری مدرن و شیک و در عین حال ساده و راحت دارند. در انتخاب آیتم‌ها محدود به فصل و ترند نباشید و با اضافه کردن لایه‌های لباس سردی و گرمی آن را تنظیم کنید.

استایل سبک تام بوی یا پسرانه

استایل سبک تام بوی یا پسرانه (Tom Boy or boyish style)

در اواخر قرن ۱۵ این کلمه به سمت معنای زنانه‌ای رفت، یعنی دختری بی‌پروا که روحیات پسرانه دارد. این استایل از نحوه‌ی لباس پوشیدن آقایان الهام می‌گیرد.یک مثال بارز از استایل تامبوی میزنیم. دختری با یک تیشرت طرح دار با شلوار جین و یک جفت کفش یا کتانی تخت و بدون پاشنه، میتواند نمونه ای از دنبال کنندگان سبک پسرانه باشد.

استایل بوهو یا بوهمیان (Boho or bohemian style)

بوهو از کلمه فرانسوی بوهمین به معنی کولی و افراد سرگردانی که بدون قید و شرط خاصی زندگی می‌کنند گفته می‌شود. سبک بوهو ترکیبی از عناصر سنتی و قومی است. در این استایل از لباس های دست دوز ساخته شده از مواد طبیعی بهره گرفته میشود. این استایل به خاطر طبیعت آزاد و آرام خود معروف است. در عین حال این سبک، تحت تاثیر مولفه های هنری و برخی از عناصر سنتی و قومی میباشد. لباس هایی از جنس توری، قلاب بافی، جیر و همچنین حصیری از ویژگی های بارز این سبک است.

استایل و سبک مد بوهو
استایل وینتیج

استایل وینتیج (vintage style)

استایل وینتیج به لباس های بسیار قدیمی، برای مثال، مد دهه های 40 و 50 و 60 اشاره دارد. به این صورت که شما با الهام گرفتن و یا نوستالژی یک دهه قدیمی، پوشاک آن دوران را می‌پوشید و با آنها هم پنداری می‌کنید. در این سبک پوشش استفاده از رنگ‌های گرم رایج است.

ما اینجا هستیم تا سفرت را خلق کنیم

مبدا*
مقصد*
تعداد نفرات*
نوع حمل و نقل*
هتل*
میخوای اعتباری سفر بری؟*
ماه*
مدت زمان سفر*
شماره موبایل*
کد ملی*
توضیحات
فدکس Fadax

ورود به سامانه امتا

آدرس وبسایت*

برای اضافه شدن به دایره تأمین کنندگان «فدکس» بایستی عضو سامانه اِمتا باشید.قبل از ورود به سامانه امتا وارد کردن آدرس وبسایت شما الزامی است.

دریافت کاتالوگ

جهت دریافت کاتالوگ اطلاعات ذکر شده را وارد کرده و سپس کاتالوگ برای شما ارسال خواهد شد

نام و نام خانوادگی*
شماره موبایل*
ایمیل*

فرم ثبت درخواست تامین کننده

فرم ثبت درخواست خدمات سازمانی فدکس

بعدا نه، همین الان!

نام کالا*
نام سازمان
لینک کالا
شماره موبایل*
فدکس Fadax

از فردا برای امروز