فدکس | Fadax

سوالات متداول

سرویس اعتباری فدکس، یک درگاه پرداخت اعتباری است که به واسطه‌ی استفاده از آن می‌توانید خریدهای خود را از فروشگاه‌های طرف قرارداد فدکس بصورت اقساطی انجام داده و پرداخت آن را در سررسیدهای مشخص در سامانه فدکس انجام دهید.

در حال حاضر امکان ثبت‌نام بصورت آزاد وجود ندارد، و فقط مشتریانی که از طرف سازمان‌های طرف قرارداد معرفی شده باشند امکان ورود و استفاده از خدمات فدکس را دارند. در صورتی که علاقه‌مند به استفاده از خدمات فدکس هستید می‌تواند از طریق سازمان خود برای عقد قرارداد سازمانی با فدکس اقدام نمایید.

در حال حاضر برای مشتریان معرفی شده از طرف سازمان‌ها هیچ مدرکی لازم نیست و تنها با فعال بودن قرارداد فی‌مابین فدکس و سازمان متبوع امکان استفاده از خدمات برای نیروهای معرفی شده آن سازمان امکان پذیر است.

سقف اعتباری فدکس برای هر مشتری بستگی به عدد توافقی در قرارداد سازمان متبوع با فدکس دارد. عدد توافقی هر مقدار که باشد اعتبار تخصیصی به مشتری نیز همان مقدار خواهد بود.

لیست فروشگاه‌های طرف قرارداد با فدکس را می‌توانید در صفحه‌ی لیست فروشگاه‌ها مشاهده نمایید.

خیر؛ محدودیت زمانی برای مصرف اعتبار دریافتی در فدکس وجود ندارد. فدکس برای مشتریان به‌عنوان یک کیف پول مجازی عمل می‌کند که می‌توانند خریدهای خود را در هر زمان از فروشگاه‌های طرف قرارداد انجام دهند.

تمامی شرایط کالا یا خدمت از جمله زمان تحویل کالا تابع شرایط تامین کننده اصلی است

پرسنل تحت قرارداد فدکس می‌توانند با مراجعه به تمام فروشگاه‌های طرف قرارداد فدکس،‌ پس از انتخاب کالا یا خدمت مورد نظر خود می‌توانند در مرحله پرداخت با انتخاب درگاه پرداخت اعتباری فدکس به جای پرداخت نقدی، از اعتبار فدکس برای نهایی کردن خرید خود استفاده کنند

مشتریان می‌توانند با ورود به حساب‌کاربری خود از وضعیت آخرین سفارشات، آخرین سررسیدها و سوابق تراکنش‌های خود مطلع گردند.

در تماس روزهای هفته بین ساعات ۸ الی ۱۸ می‌توانید با شماره‌ تماس‌های شرکت ( ۰۲۱۹۲۰۰۲۰۴۴) تماس حاصل کرده و یا در صفحه‌ی تماس با ما از طریق فرم تماس مسائل، مشکلات و یا نظرات خود را با کارشناسان فدکس مطرح فرمائید.

ما اینجا هستیم تا سفرت را خلق کنیم

مبدا*
مقصد*
تعداد نفرات*
نوع حمل و نقل*
هتل*
میخوای اعتباری سفر بری؟*
ماه*
مدت زمان سفر*
شماره موبایل*
کد ملی*
توضیحات
فدکس Fadax

ورود به سامانه امتا

آدرس وبسایت*

برای اضافه شدن به دایره تأمین کنندگان «فدکس» بایستی عضو سامانه اِمتا باشید.قبل از ورود به سامانه امتا وارد کردن آدرس وبسایت شما الزامی است.

دریافت کاتالوگ

جهت دریافت کاتالوگ اطلاعات ذکر شده را وارد کرده و سپس کاتالوگ برای شما ارسال خواهد شد

نام و نام خانوادگی*
شماره موبایل*
ایمیل*

فرم ثبت درخواست تامین کننده

فرم ثبت درخواست خدمات سازمانی فدکس

بعدا نه، همین الان!

نام کالا*
نام سازمان
لینک کالا
شماره موبایل*
فدکس Fadax

از فردا برای امروز